ÚVOD > KUCHYNĚ

Kuchyně na míru, kuchyňské linky

Kuchyně je centrem domova, místem prvního ranního střetnutí rodiny, prostorem, kde doma často trávíte nejvíce času. Kuchyňská linka je prostě srdcem domova, je místem večerního setkání po náročném dni, ale také místem, které je plné kulinářských zážitků. Pouze příjemný prostor nás dokáže každý den příjemně naladit.

Kuchyňská linka je dominantním kusem nábytku každé kuchyně – je v zásadě nepřehlédnutelná a často i nenahraditelná. Je tím, co na první pohled upoutá každého návštěvníka, ale zároveň pro Vás vytváří prostor, ve kterém se VY musíte dobře cítit a ve kterém se Vám bude příjemně pracovat. Námi vyráběné kuchyňské linky splňují veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Zákazník má možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle vlastní fantazie. Nepřeberné množství barevných kombinací a provedení Vám nabízí vytvořit opravdu originální interiér. Samozřejmostí je kompletní dodávka kuchyně včetně montáže. Rádi Vám poradíme s řešením právě toho Vašeho interiéru – kuchyňská linka od nás bude opravdovým srdcem Vašeho domova …

 

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky vyrábíme ve vlastním objektu s použitím moderních technologií v rozsáhlé řadě prvků, která svou variabilitou, funkčností a cenou uspokojí i náročného zákazníka. Splňuje veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Kuchyňské linky se vyrábí ve čtyřech variantách, které se liší provedením čelních ploch:

  • BASIC – dřevotřísková oboustranná laminovaná deska, tl.18mm, použitá na korpus a čelní plochy (dvířka) jsou vyrobeny ze stejného materiálu, olepená 2 mm ABS hranou v barvě dvířek, případně v jiné barvě pro ozvláštnění a spojení barev. Dvířka jsou v hladkém provedení bez možnosti profilování, je možné vyrábět rámy pro sklo. Mnohdy je výhodnější zvolit tuto variantu dvířek oproti dražším a ušetřené peníze investovat do vnitřního vybavení. Přesto kuchyň neztratí na kráse, ale získá na praktičnosti.
  • MDF + FOLIE čelní plochy jsou vyrobeny z MDF (jemnopilinová deska), na kterou je tlakem a teplem aplikována PVC folie. Výběr dvířek je možný z několika desítek tvarů a z více jak stovky folií. Folie jsou i ve vysokém lesku.
  • LAK - čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky ozdobně frézované a nalakované vysoce odolným polyuretanovým lakem. Lak je aplikován v 7-mi vrstvách. Kuchyně vyrobené touto technologií splňují požadavky na luxusní vzhled.
  • DÝHA, MASIV – čelní plochy jsou vyrobeny z masivních, případně dýhovaných dvířek. Dýha je tenká vrstva dřeva nalisovaná na DTD desce a přelakovaná matnými laky, nebo laky s vysokým leskem. Dýha je oblíbený materiál pro svůj přírodní vzhled. Také je možné např. dýhovaná dvířka kombinovat s lesklými, ve stejném tvarovém provedení, pro vznik neobvyklé kombinace. Masivní dvířka jsou vyráběna z přírodního dřeva, v některých případech jsou výplně dýhované, rámeček pak z masivu.

Široká nabídka prvků umožňuje zákazníkovi sestavit kuchyňskou linku podle svých potřeb a možností. BASIC nabízí zajímavé a cenově dostupné řešení od malých až po velké rohové sestavy. Uživatelský komfort zvyšuje množství praktických doplňků: závěsný program, rampy, věncové lišty, osvětlení a mnoho dalších. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Použité materiály splňují zdravotní normy.

Korpusy kuchyňských linek

Korpusy kuchyňských linek jsou vyráběny v hloubce 51 cm, takže zaručují použití zásuvek o maximální hloubce 50 cm, boční skříňky sestavy pak při ukončení do otevřeného prostoru jsou vyrobeny 56 cm hluboké, aby nebyla vidět instalační mezera za kuchyňskou linkou.

Korpusy ( kuchyňské skříňky ) jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou ABS hranou o tl. 1,0 mm. Dvířka jsou osazena klipovými závěsy od firmy BLUM s doživotní zárukou. Pro tiché dovření kuchyňských dvířek jsou použity tlumiče. Vyklápění dvířek zajišťují systémy od firmy Blum – typ Aventos. Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení lamino (BASIC) nebo prolis MDF, LAK. Na přání je možno sklo zasadit do ALU rámu v několika možných provedeních. Horní skříňky mohou být osazeny tzv. světelným dnem, které zároveň osvětluje pracovní plochu. Horní skříňky jsou osazeny závěsným kováním s možností seřízení ve třech osách. Toto kování usnadňuje montáž a částečně eliminuje nerovnost zdí. Skříňky mohou být rovněž osazeny nejnovější technickou vymožeností v oblasti kování od firmy Blum, který se nazývá Servo – drive. Což je elektronický způsob otevírání horních skříněk i zásuvek. Tento prvek můžete shlédnout a vyzkoušet v naší expozici. Obklady zdí mezi horními a spodním skříňkami mohou být vyřešeny z naší strany.

Obkladové desky kuchyně

Provádíme dodávku a montáž obkladových desek – laminát používaný na pracovní desku nebo skleněný obklad z kaleného skla o tl. 6 mm, případě kombinace výše uvedených materiálů včetně otvorů pro elektroinstalace. Spodní skříňky a vysoké skříně jsou osazeny rektifikačními nožkami o výšce 100, 120 nebo 150 mm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Nožky jsou překryty soklovými lištami, včetně prachové lišty. Na zásuvky jsou použity kovové metaboxy od firmy MEPLA, případně tandemboxy od firmy BLUM..

zpět

Vyrobíme na míru nejen Vaši kuchyň...

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.