ÚVOD > KUCHYNĚ > Materiály > Korpusy

Korpusy kuchyňských skříněk

Lamino

Korpusy kuchyňských linek jsou vyráběny v hloubce 51 cm, takže zaručují použití zásuvek o maximální hloubce 50 cm, boční skříňky sestavy jsou pak při ukončení do otevřeného prostoru vyrobeny 56 cm hluboké, aby nebyla vidět instalační mezera za kuchyňskou linkou.

Korpusy (kuchyňské skříňky) jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou ABS hranou o tl. 1,0 mm. Dvířka jsou osazena klipovými závěsy od firmy BLUM s doživotní zárukou. Pro tiché dovření kuchyňských dvířek jsou použity tlumiče. Vyklápění dvířek zajišťují systémy od firmy Blum – typ Aventos. Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení lamino (BASIC) nebo prolis MDF, LAK.

Na přání je možno sklo zasadit do ALU rámu v několika možných provedeních. Horní skříňky mohou být osazeny tzv. světelným dnem, které zároveň osvětluje pracovní plochu.

Horní skříňky jsou osazeny závěsným kováním s možností seřízení ve třech osách. Toto kování usnadňuje montáž a částečně eliminuje nerovnost zdí. Skříňky mohou být rovněž osazeny nejnovější technickou vymožeností v oblasti kování od firmy Blum, který se nazývá Servo – drive. Což je elektronický způsob otevírání horních skříněk i zásuvek. Tento prvek můžete shlédnout a vyzkoušet v naší expozici. Obklady zdí mezi horními a spodním skříňkami mohou být vyřešeny z naší strany.

zpět

Vyrobíme na míru nejen Vaši kuchyň...

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.